DARMOWA Dostawa na wszystkie produkty.

Polityka Zwrotów

Zwroty

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość:

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 30 dni w przypadku towaru wysłanego z poza granic UE lub w terminie 15 dni w przypadku produktów wysłanych z terytorium UE. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie wyżej określonego terminu od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać poprzez formularz kontaktowy dostępny w Centrum Pomocy.

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa zwrotu.

  1. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Przesyłka powinna być wysłana jako przesyłka rejestrowana na nasz adres na adres: B2B Trading Platform, ul. Ostrogórska 9, 41-200 Sosnowiec.
  2. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy.
  3. Produkty powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem.
  4. Zwracany produkt należy odesłać wraz z otrzymanym kompletem dokumentów.

0
Twój koszyk